ALKOS NORBERT PUCHAŁA , Będzin 42-506, ul.Mickiewicza 63 510-117-211 alkos12@wp.pl

Meble gastronomiczne

Firma Alkos proponuje szeroką ofertę mebli gastronomicznych i okapów do restauracji. Realizujemy także specjalne zamówienia indywidualne, w tym na stoły i okapy przemysłowe ze stali nierdzewnej o nietypowych wymiarach.

W naszym katalogu można znaleźć szeroką ofertę wyposażenia do restauracji, barów i kawiarni. Wszystkie produkty wytwarzamy ze stali nierdzewnej, która w ocenie branży gastronomicznej jest najlepszym materiałem do tworzenia mebli i okapów do restauracji. Wyroby naszej firmy są niezwykle trwałe, łatwe w utrzymaniu i wygodne w użyciu.

Wyposażymy Twoją restaurację

Proponujemy szeroki wybór okapów. Wytwarzamy je w różnych rozmiarach dopasowanych do indywidualnych wymagań klienta. Nasze okapy ze stali nierdzewnej są w pełni wyposażone i gotowe do użycia. 

W ofercie mamy także stoły i baseny gastronomiczne, szafy przelotowe i magazynowe. Meble  produkujemy w różnych rozmiarach i wersjach. Bez trudu można wybrać w naszym katalogu takie, które będą pasować do przestronnych albo ciasnych pomieszczeń. Meble Alkos łatwo dopasować do siebie i w ten sposób tworzyć z nich wygodne stanowiska pracy w kuchni.

Okapy i stoły na specjalne zamówienie

Jesteśmy także otwarci na indywidualne potrzeby klientów i tworzymy produkty na specjalne zamówienia. Realizujemy także oczekiwania klientów spoza branży gastronomicznej. Wytwarzamy okapy przemysłowe i stoły przemysłowe na wymiar. Dopasowujemy nasze meble do pomieszczeń o skomplikowanych układach.

Poznaj ofertę firmy Alkos, a w razie niestandardowych wymagań zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Alkos.pl