ALKOS NORBERT PUCHAŁA , 41-250 Czeladź ul. Gdańska 17 510-117-211 alkos12@wp.pl

Meble gastronomiczne

Firma Alkos proponuje szeroką ofertę mebli gastronomicznych i okapów do restauracji. Realizujemy także specjalne zamówienia indywidualne, w tym na stoły i okapy przemysłowe ze stali nierdzewnej o nietypowych wymiarach.

W naszym katalogu można znaleźć szeroką ofertę wyposażenia do restauracji, barów i kawiarni. Wszystkie produkty wytwarzamy ze stali nierdzewnej, ponieważ w ocenie branży gastronomicznej jest najlepszym materiałem do tworzenia mebli i okapów do restauracji. Wyroby naszej firmy są niezwykle trwałe, łatwe w utrzymaniu i wygodne w użyciu.

Wyposażenie lokali gastronomicznych

Wszystkie produkty wchodzące w skład oferowanego przez nas wyposażenia lokali gastronomicznych staramy się dopasowywać do różnorodnych wymagań klientów. Ponieważ wykonane są one ze stali nierdzewnej ich niepodważalną cechą jest wysoka jakość, która pozwala na użytkowanie mebli czy okapów przez długie lata.

W ofercie mamy także stoły i baseny gastronomiczne,szafy przelotowe i szafy magazynowe. Meble  produkujemy w różnych rozmiarach i wersjach. Bez trudu można wybrać w naszym katalogu takie, które będą pasować do przestronnych albo ciasnych pomieszczeń. Meble Alkos łatwo dopasować do siebie i w ten sposób tworzyć z nich wygodne stanowiska pracy w kuchni.

Okapy przemysłowe na zamówienie

Ponieważ jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby klientów, tworzymy produkty na specjalne zamówienia. Realizujemy także oczekiwania klientów spoza branży gastronomicznej. Wykonujemy m.in. okapy przemysłowe, które pomagają w oczyszczaniu powietrza z zanieczyszczeń i uciążliwych zapachów. W zależności od rodzaju mogą różnić się one od siebie parametrami i być przeznaczone do montażu ściennego lub sufitowego. Podobnie jak i okapy gastronomiczne modele przemysłowe wyposażone są w ociekacze oraz odpowiednie filtry.

Stoły przemysłowe na wymiar

W ramach naszych usług produkujemy także stoły przemysłowe na wymiar, które jesteśmy w stanie dopasować nawet do pomieszczeń o skomplikowanym układzie. Ponieważ wykonujemy je z solidnego materiału jakim jest stal nierdzewna, możemy zagwarantować za ich odporność na korozję, która powstaje zazwyczaj na skutek wilgoci lub działania czynników chemicznych. Dzięki temu, że oferowane przez nas stoły przemysłowe są spawane metodą TIG, wyróżniają się stabilnością i wytrzymałością na duże obciążenia. Do ich zalet należą także gładkie krawędzie oraz idealnie gładki, łatwy w czyszczeniu blat. Poszczególne modele stołów przemysłowych różnią się od siebie powierzchnią blatu roboczego oraz wysokością.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Alkos, a w razie niestandardowych wymagań prosimy o kontakt z naszymi specjalistami.


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Alkos.pl