ALKOS NORBERT PUCHAŁA , Będzin 42-506, ul.Mickiewicza 63 510-117-211 alkos12@wp.pl

Szafy magazynowe

Profesjonalne kuchnie w restauracjach i barach muszą mieć dobrze zaprojektowane i właściwie ustawione szafy magazynowe. Poznaj naszą ofertę mebli z półkami i przesuwnymi drzwiami, które umożliwiają kucharzom szybki dostęp do produktów, co zdecydowanie ułatwia im przygotowanie potraw. Ponieważ wytwarzane są one ze stali nierdzewnej, świetnie pasu...

Profesjonalne kuchnie w restauracjach i barach muszą mieć dobrze zaprojektowane i właściwie ustawione szafy magazynowe. Poznaj naszą ofertę mebli z półkami i przesuwnymi drzwiami, które umożliwiają kucharzom szybki dostęp do produktów, co zdecydowanie ułatwia im przygotowanie potraw. Ponieważ wytwarzane są one ze stali nierdzewnej, świetnie pasują również do stołów gastronomicznych i innych elementów wyposażenia z naszej oferty. Sprzedawane przez nas meble łatwo dzięki temu łączyć w zestawy.

Szafy magazynowe wykonujemy w różnych rozmiarach na indywidualne zamówienia klientów, co ułatwia dopasowanie ich do specyfiki każdej kuchni. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami i omówienia z nimi wszystkich szczegółów. Pomagamy organizować dogodne stanowiska pracy dla kucharzy nawet w trudnych przestrzeniach.

Szafy magazynowe zgodne z normami Sanepidu

Nasze szafy magazynowe spełniają rygorystyczne normy Sanepidu przewidziane dla gastronomii. Ich jakość i bezpieczeństwo potwierdzają atesty Państwowego Zakładu Higieny, które muszą uzyskać wszystkie meble mające kontakt z produktami spożywczymi. Ponieważ oferowane przez nas szafy magazynowe wykonane są ze stali nierdzewnej, ich powierzchnia jest idealnie gładka. Cecha ta zdecydowanie ułatwia czyszczenie mebli i utrzymanie higieny w kuchni na wysokim poziomie. Każda oferowana przez nas szafa magazynowa wykonywana jest metodą spawania, dzięki czemu jej konstrukcja jest wolna od szczelin czy zagięć, w które mogłyby wpaść okruszki i resztki jedzenia.

Więcej
Szafy magazynowe  Brak produktów w kategorii
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Alkos.pl