ALKOS NORBERT PUCHAŁA , 41-250 Czeladź ul. Gdańska 17 510-117-211 alkos12@wp.pl

Szafy przelotowe

Szafy przelotowe ułatwiają pracę w profesjonalnie zorganizowanych kuchniach. Poznaj naszą ofertę wykonanych ze stali nierdzewnej szaf przelotowych dla gastronomii. 

Dzięki przesuwanym drzwiom wmontowanym z przodu i z tyłu szafy przelotowe mogą oddzielać w kuchni strefę czystą od strefy brudnej. Strefa czysta to ta, w której przygotowuje się potr...

Szafy przelotowe ułatwiają pracę w profesjonalnie zorganizowanych kuchniach. Poznaj naszą ofertę wykonanych ze stali nierdzewnej szaf przelotowych dla gastronomii. 

Dzięki przesuwanym drzwiom wmontowanym z przodu i z tyłu szafy przelotowe mogą oddzielać w kuchni strefę czystą od strefy brudnej. Strefa czysta to ta, w której przygotowuje się potrawy, a strefa brudna to miejsce gromadzenia i zmywania brudnych naczyń. Szafa przelotowa wyznacza granicę między strefami, a na jej półkach ustawia się świeżo umyte naczynia gotowe do nałożenia potraw. Taki podział kuchni na dwie części to konieczność ze względu na przepisy Sanepidu i dobrą organizację pracy.

Dopasuj komplet mebli Alkos

Nasze szafy przelotowe są dostosowane rozmiarami i stylem do innych mebli naszej firmy m.in. stołów gastronomicznych. Dzięki temu łatwo ustawiać je obok siebie i tworzyć wygodne stanowiska pracy. Podobnie jak w przypadku pozostałych mebli, mamy w ofercie szafy przelotowe o różnych rozmiarach. Bez trudu można znaleźć w naszym katalogu model, który idealnie będzie pasował do specyfiki kuchni każdego klienta.

Wszystkie nasze meble gastronomiczne są wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu są trwałe, wygodne i łatwo zachować je w czystości przez wiele lat. Profesjonalni kucharze uważają, że stal nierdzewna jest materiałem najlepiej nadającym się do wykonania mebli do kuchni w restauracjach i barach.

Poznaj ofertę naszych szaf przelotowych. Zapraszamy do kontaktu.

Szafa przelotowa dopasowana do potrzeb

Szafy przelotowe dostępne w naszym asortymencie świetnie sprawdzają się w strefach wzmożonego ruchu. Większość produktów, które proponujemy posiada drzwi skrzydłowe, które są bardzo wygodne w użytku.

Dzięki szafom przelotowym praca w restauracji jest znacznie usprawniona. Kucharze nie muszą przemieszczać się po całej kuchni w celu wyciągnięcia talerzy do poszczególnych potraw. Oszczędza to sporo czasu, a przy okazji zapobiega ewentualnym zderzeniom między pracownikami. Dzięki temu komunikacja w kuchni i wydawanie jedzenia przebiega niezwykle szybko oraz sprawnie. W razie potrzeby nasi konsultanci chętnie pomogą Ci przy wyborze modelu szafy przelotowej, która najlepiej sprawdzi się w Twojej restauracji czy też barze.

Więcej
Szafy przelotowe  Jest 30 produktów.
na stronie
Pokazuje 1 - 24 z 30 przedmiotów
Pokazuje 1 - 24 z 30 przedmiotów
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Alkos.pl