ALKOS NORBERT PUCHAŁA , Będzin 42-506, ul.Mickiewicza 63 510-117-211 alkos12@wp.pl

Sklep  Jest 72 produktów.

Podkategorie

 • Baseny gastronomiczne

  Solidne baseny gastronomiczne to ogromne ułatwienie dla pracowników dobrze urządzonych kuchni w restauracjach czy barach. Pomagają utrzymać w czystości nawet największe naczynia czy części urządzeń gastronomicznych.

  Baseny gastronomiczne zwane też głębokimi zlewami to praktyczne rozwiązanie – są przeznaczone do ręcznego czyszczenia naczyń, które nie mieszczą się w zmywarkach i w zlewach o tradycyjnych rozmiarach. W każdej profesjonalnej kuchni używane są codziennie wielkie garnki, pojemniki, termosy czy kosze. Codziennie trzeba je też doprowadzić do nieskazitelnej czystości, a głębokie zlewy są do tego najlepszym miejscem.

  Zlewy na indywidualne zamówienia

  Proponujemy baseny gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej. Nasze konstrukcje są spawane i mają podwójnie wygięte końcówki. Oznacza to, że pracownikom nie zagrażają ostre krawędzie. Głębokie zlewy są solidnie wykonane i stabilne. Gładkie powierzchnie basenów gastronomicznych pozwalają z łatwością utrzymywać je w czystości. Baseny są też dopasowane do innych mebli z naszej oferty, więc można je bez problemu ustawiać obok siebie.

  Baseny gastronomiczne proponujemy w wersjach jedno- i dwukomorowych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – realizujemy indywidualne zamówienia. Pomożemy wybrać odpowiedni rozmiar basenu gastronomicznego, tak aby jak najlepiej pasował do dowolnej kuchni w restauracji czy barze.

 • Okapy gastronomiczne

  Kuchenne okapy gastronomiczne są niezbędnym wyposażeniem każdej restauracji czy baru. Wymagają ich komfort pracy kucharzy oraz przepisy sanitarne. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór okapów gastronomicznych z turbinami i odpowiednimi filtrami, które doskonale pochłaniają powietrze i parę z zapachami kuchennymi.

  Okap kuchenny ze stali nierdzewnej to niezwykle istotne urządzenie dla funkcjonowania całej restauracji. Jego zadaniem jest pochłanianie zmieszanych zapachów przygotowywanych potraw. To ważne nie tylko dla gości restauracji, ale także dla kucharzy. Dobrze oczyszczone powietrze wpływa na ogólny komfort pracy oraz ma znaczenie dla zdrowia pracowników.

  Stal nierdzewna to najlepszy materiał do wykonania obudowy okapów gastronomicznych. Jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości. Jej zalety docenia każdy, kto choć raz miał za zadanie wyczyszczenie okapu kuchennego ze stali nierdzewnej.

  Okapy z turbiną do restauracji i barów

  W naszej ofercie znajduje się wiele okapów gastronomicznych z turbiną. Właściciele restauracji i barów mogą z łatwością wybrać u nas odpowiedni dla siebie egzemplarz ze względu na rozmiar czy moc turbiny. Oferujemy okapy przyścienne i okapy centralne. Realizujemy także zamówienia indywidualne. Dopasowujemy rozmiar, kształt i inne parametry do specyficznych wymagań każdej kuchni. Możemy wykonać także pochłaniacze powietrza do pomieszczeń przemysłowych – również na indywidualne zamówienia.

  Wszystkie nasze okapy do restauracji są ręcznie spawane w technologii TIG, a każda końcówka blachy jest podwójnie wygięta. Dzięki temu złącza i zakończenia nie mają żadnej ostrej krawędzi. Są bezpieczne w obsłudze i konserwacji. W tej samej technologii wykonujemy także meble kuchenne np. szafy przelotowe.

 • Stoły gastronomiczne

  Stół to prawdziwe serce kuchni – od jego jakości zależy komfort pracy kucharza. Oferujemy doskonałe stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej, które spełnią oczekiwania każdego profesjonalnego mistrza kuchni.

  Podstawą jakości naszych stołów gastronomicznych jest materiał użyty do ich wykonania. Stal nierdzewna zapewnia idealnie równą powierzchnię, której nigdy nie uszkodzą ciężkie gorące naczynia czy najostrzejsze noże. Takie blaty mają też dodatkową zaletę – łatwo się je sprząta. Nawet mocne środki czystości nie naruszą gładkiej powierzchni. Dlatego stoły nierdzewne w gastronomii uznaje się za najlepszy wybór ze wszystkich tego typu mebli kuchennych.

  Stół nierdzewny ze zlewem lub bez zlewu

  W naszej ofercie proponujemy dwa podstawowe rodzaje stołów gastronomicznych – z blatem z wbudowanym zlewem jednokomorowym lub bez zlewu. Poza tym nasze stoły do gastronomii mają zróżnicowane rozmiary. Długość, szerokość, wysokość można dopasować do nietypowych wymiarów kuchni i jej wyposażenia.

  Nasze stoły – podobnie jak produkowane przez nas okapy gastronomiczne do kuchni – wyróżniają się dodatkowo wysoką jakością wykończenia. Do ich wykonania nie używany nitów, wszystkie są ręcznie spawane w technologii TIG. Oznacza to, że na łączeniach nie ma nierówności i ostrych krawędzi. Końcówki blach są dwukrotnie wygięte, w ten sposób ukryliśmy zakończenia, aby nie było do nich dostępu. To zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracy kucharzy.

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą. W razie pytań nasi specjaliści udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

 • Szafy przelotowe

  Szafy przelotowe ułatwiają pracę w profesjonalnie zorganizowanych kuchniach. Poznaj naszą ofertę wykonanych ze stali nierdzewnej szaf przelotowych dla gastronomii. 

  Dzięki przesuwanym drzwiom wmontowanym z przodu i z tyłu szafy przelotowe mogą oddzielać w kuchni strefę czystą od strefy brudnej. Strefa czysta to ta, w której przygotowuje się potrawy, a strefa brudna to miejsce gromadzenia i zmywania brudnych naczyń. Szafa przelotowa wyznacza granicę między strefami, a na jej półkach ustawia się świeżo umyte naczynia gotowe do nałożenia potraw. Taki podział kuchni na dwie części to konieczność ze względu na przepisy Sanepidu i dobrą organizację pracy.

  Dopasuj komplet mebli Alkos

  Nasze szafy przelotowe są dostosowane rozmiarami i stylem do innych mebli naszej firmy m.in. stołów gastronomicznych. Dzięki temu łatwo ustawiać je obok siebie i tworzyć wygodne stanowiska pracy. Podobnie jak w przypadku pozostałych mebli, mamy w ofercie szafy przelotowe o różnych rozmiarach. Bez trudu można znaleźć w naszym katalogu model, który idealnie będzie pasował do specyfiki kuchni każdego klienta.

  Wszystkie nasze meble gastronomiczne są wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu są trwałe, wygodne i łatwo zachować je w czystości przez wiele lat. Profesjonalni kucharze uważają, że stal nierdzewna jest materiałem najlepiej nadającym się do wykonania mebli do kuchni w restauracjach i barach.

  Poznaj ofertę naszych szaf przelotowych. Zapraszamy do kontaktu. 

 • Szafy magazynowe

  Profesjonalne kuchnie w restauracjach i barach muszą mieć dobrze zaprojektowane i właściwie ustawione szafy magazynowe. Poznaj naszą ofertę mebli z półkami na produkty przystosowane do łatwego dostępu dla kucharzy.

  Dobre stanowisko pracy dla kucharza wymaga łatwego dostępu do produktów, z których przygotowuje on potrawy. Szybka komunikacja między stołem kuchennym a półkami jest niezmiernie ważna ze względu na ekonomię pracy oraz skrócenie czasu przygotowania potraw.

  Alkos wytwarza meble, które świetnie do siebie pasują i łatwo ustawia się je w zestawy. Nasze szafy magazynowe, szafy przelotowe czy stoły gastronomiczne wykonujemy w różnych rozmiarach, co ułatwia dopasowanie ich do specyfiki każdej kuchni. Umożliwia to zorganizowanie dobrych stanowisk pracy dla kucharzy nawet w trudnych przestrzeniach.

  Nasze szafy magazynowe spełniają rygorystyczne normy Sanepidu przewidziane dla gastronomii. Meble możemy przygotowywać na indywidualne zamówienia klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami i omówienia z nimi wszystkich szczegółów.

 • Zlewy gastronomiczne

  Pomagamy urządzać kuchnie w restauracjach, barach i kawiarniach. Poznaj naszą ofertę zlewów gastronomicznych.

  Zlewozmywaki to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Profesjonalne kuchnie w restauracjach i barach wymagają profesjonalnych zlewów gastronomicznych jednokomorowych lub dwukomorowych. Wybór odpowiedniego modelu zależy od specyfiki pracy i rozmiarów pomieszczeń, w których mają być zamontowane. Nasza firma jest w stanie spełnić wymagania każdego właściciela profesjonalnej kuchni.

  Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej

  Nasze zlewozmywaki wykonujemy ze stali nierdzewnej. To zapewnia im długowieczność i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu wyjątkowemu materiałowi są też łatwe do czyszczenia, a nawet najsilniejsze chemiczne środki czystości nie są w stanie przez lata naruszyć ich powierzchni. 

  Dla dużych kuchni polecamy baseny gastronomiczne. Najczęściej jednak w restauracjach i barach wykorzystywane są zlewy gastronomiczne jednokomorowe lub zlewy gastronomiczne dwukomorowe, które mają mniejsze rozmiary od basenów. Przede wszystkim są płytsze. Montuje się do nich także inne krany. Na zamówienie wykonujemy zlewozmywaki w różnych rozmiarach dopasowanych do indywidualnych wymagań klientów. 

  Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i omówienia z nimi wszystkich szczegółów.

 • Inne urządzenia
na stronie
Pokazuje 1 - 24 z 72 przedmiotów
Pokazuje 1 - 24 z 72 przedmiotów
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Alkos.pl