ALKOS NORBERT PUCHAŁA , 41-250 Czeladź ul. Gdańska 17 510-117-211 alkos12@wp.pl

Baseny gastronomiczne

Baseny gastronomiczne są ogromnym ułatwieniem dla pracowników kuchni w restauracjach czy barach. Pomagają utrzymać w czystości nawet największe naczynia czy części urządzeń gastronomicznych.

Baseny gastronomiczne zwane też głębokimi zlewami to praktyczne rozwiązanie – są przeznaczone do ręcznego czyszczenia naczyń, które nie mieszczą się w zmywa...

Baseny gastronomiczne są ogromnym ułatwieniem dla pracowników kuchni w restauracjach czy barach. Pomagają utrzymać w czystości nawet największe naczynia czy części urządzeń gastronomicznych.

Baseny gastronomiczne zwane też głębokimi zlewami to praktyczne rozwiązanie – są przeznaczone do ręcznego czyszczenia naczyń, które nie mieszczą się w zmywarkach i w zlewach o tradycyjnych rozmiarach. W każdej profesjonalnej kuchni używane są codziennie wielkie garnki, pojemniki, termosy czy kosze. Codziennie trzeba je też doprowadzić do nieskazitelnej czystości, a głębokie zlewy są do tego najlepszym miejscem.

Baseny gastronomiczne ze stali nierdzewnej

Proponujemy baseny gastronomiczne wykonane ze stali nierdzewnej. Nasze konstrukcje są spawane i mają podwójnie wygięte końcówki. Oznacza to, że pracownikom nie zagrażają ostre krawędzie. Głębokie zlewy są stabilne i solidnie wykonane, a ich dodatkową zaletą jest łatwe utrzymywanie ich w czystości. Baseny gastronomiczne są też dopasowane do innych mebli z naszej oferty, więc można je bez problemu ustawiać obok siebie.

W celu zakupu głębokiego zlewu ze stali nierdzewnej zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – realizujemy indywidualne zamówienia. Pomożemy wybrać odpowiedni rozmiar basenu gastronomicznego, tak, aby jak najlepiej pasował do dowolnej kuchni w restauracji czy barze.

Baseny jedno- i dwukomorowe

W naszej ofercie znajdą Państwo baseny gastronomiczne jedno- i dwukomorowe. Wybór odpowiedniego rodzaju jest kwestią indywidualną i powinien być uzależniony od potrzeb danego lokalu. Ponieważ zlewy dwukomorowe są zazwyczaj większe, lepiej sprawdzą się w kuchni o dużej powierzchni. Dzięki wydzielonym strefom pozwalają na jednoczesne wykonywanie dwóch czynności, np. mycie naczyń i rozmrażanie żywności. Jednak baseny jednokomorowe również pozwalają stworzyć funkcjonalne zaplecze kuchenne. Ponieważ wyposażone są często w dodatkową półkę, mogą służyć do przechowywania naczyń po umyciu. Dodatkową zaletą obu rodzajów basenów gastronomicznych są regulowane nóżki.

Basen gastronomiczny do zadań specjalnych

Większość restauracji korzysta ze zmywarek, należy jednak pamiętać o tym, że niektóre naczynia nie mogą być poddawane mechanicznemu myciu. Właśnie w takim przypadku niezbędny będzie basen gastronomiczny. Produkty, które znajdziesz w naszym asortymencie charakteryzują się solidnością, odpornością na korozję, wszelkiego rodzaju odbarwienia oraz wysokie temperatury. Warto podkreślić również łatwość utrzymania zlewu gastronomicznego w czystości, co jest szczególnie istotne w kuchni, w której muszą zostać zachowane odpowiednie warunki sanitarne. Baseny są przy tym bardzo estetyczne. Posiadają zróżnicowane kształty i wymiary, dzięki czemu każdy przedsiębiorca z pewnością bez najmniejszego problemu znajdzie produkt, który najlepiej sprawdzi się w jego restauracji czy barze.

Więcej
Baseny gastronomiczne  Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Alkos.pl