ALKOS NORBERT PUCHAŁA , Będzin 42-506, ul.Mickiewicza 63 510-117-211 alkos12@wp.pl
Zlewy gastronomiczne

Pomagamy urządzać kuchnie w restauracjach, barach i kawiarniach. Poznaj naszą ofertę zlewów gastronomicznych.

Zlewozmywaki to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Profesjonalne kuchnie w restauracjach i barach wymagają profesjonalnych zlewów gastronomicznych jednokomorowych lub dwukomorowych. Wybór odpowiedniego modelu zależy od specyfiki pracy ...

Pomagamy urządzać kuchnie w restauracjach, barach i kawiarniach. Poznaj naszą ofertę zlewów gastronomicznych.

Zlewozmywaki to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Profesjonalne kuchnie w restauracjach i barach wymagają profesjonalnych zlewów gastronomicznych jednokomorowych lub dwukomorowych. Wybór odpowiedniego modelu zależy od specyfiki pracy i rozmiarów pomieszczeń, w których mają być zamontowane. Nasza firma jest w stanie spełnić wymagania każdego właściciela profesjonalnej kuchni.

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej

Nasze zlewozmywaki wykonujemy ze stali nierdzewnej. To zapewnia im długowieczność i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu wyjątkowemu materiałowi są też łatwe do czyszczenia, a nawet najsilniejsze chemiczne środki czystości nie są w stanie przez lata naruszyć ich powierzchni. 

Dla dużych kuchni polecamy baseny gastronomiczne. Najczęściej jednak w restauracjach i barach wykorzystywane są zlewy gastronomiczne jednokomorowe lub zlewy gastronomiczne dwukomorowe, które mają mniejsze rozmiary od basenów. Przede wszystkim są płytsze. Montuje się do nich także inne krany. Na zamówienie wykonujemy zlewozmywaki w różnych rozmiarach dopasowanych do indywidualnych wymagań klientów. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i omówienia z nimi wszystkich szczegółów.

Więcej

Zlewy gastronomiczne  Brak produktów w kategorii

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Alkos.pl