ALKOS NORBERT PUCHAŁA , 41-250 Czeladź ul. Gdańska 17 510-117-211 alkos12@wp.pl

Zlewy gastronomiczne

Poznaj naszą ofertę zlewów gastronomicznych, które doskonale sprawdzą się w restauracjach, barach i kawiarniach. Zlewozmywaki to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Wybór odpowiedniego modelu zależy od specyfiki pracy i rozmiarów pomieszczeń, w których mają być zamontowane. Profesjonalne kuchnie w restauracjach i barach wymagają zlewów gastrono...

Poznaj naszą ofertę zlewów gastronomicznych, które doskonale sprawdzą się w restauracjach, barach i kawiarniach. Zlewozmywaki to niezbędne wyposażenie każdej kuchni. Wybór odpowiedniego modelu zależy od specyfiki pracy i rozmiarów pomieszczeń, w których mają być zamontowane. Profesjonalne kuchnie w restauracjach i barach wymagają zlewów gastronomicznych jednokomorowych lub dwukomorowych. Nasza firma jest w stanie spełnić wymagania każdego klienta. Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem zlewu gastronomicznego lub mają dodatkowe pytania do oferty, prosimy o kontakt.

Zlew dwukomorowy gastronomiczny

Zlew dwukomorowy gastronomiczny może być wykorzystywany jednocześnie i do mycia naczyń, i do płukania warzyw czy owoców. Sprawdzi się w większych kuchniach, które aranżowane są zazwyczaj w lokalach obsługujących dużą liczbę gości. Ponieważ w takich miejscach tempo pracy jest niezwykle istotne, każdy sposób na jej ułatwienie jest na wagę złota. Zlewy dwukomorowe doskonale uzupełniają się ze stołami gastronomicznymi dostępnymi w naszej ofercie, które nie tylko wykonane są z tego samego materiału, ale i utrzymane są w tym samym stylu. Oferowane przez nas meble pozwalają więc zarówno zmaksymalizować praktyczność danej kuchni, jak i utrzymać jej wystrój w jednolitym stylu.

Zlew jednokomorowy gastronomiczny

Jednokomorowy zlew gastronomiczny polecany jest szczególnie do małych kuchni. Na uwagę zasługują przede wszystkim modele z ociekaczem, które dodatkowo zwiększają funkcjonalność zlewozmywaków. Zlew jednokomorowy sprawdzi się także wszędzie tam, gdzie do mycia naczyń używa się głównie zmywarki. W takiej sytuacji jedna komora wystarczy np. do opłukiwania warzyw, owoców czy pojedynczych talerzy i sztućców. Ponieważ przez niewielkie rozmiary zlewy te nie są w stanie pomieścić dużej ilości brudnych naczyń, mogą być też dodatkową, cichą mobilizacją do systematycznego utrzymywania porządku na kuchni.

Co wyróżnia nasze zlewozmywaki gastronomiczne

Zlewozmywaki gastronomiczne dostępne w ofercie firmy Alkos to wyposażenie kuchni, które uzyskało wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa i jakości. Wpisują się w normy Sanepidu i ułatwiają utrzymanie higieny na wysokim poziomie. Oferowane przez nas zlewozmywaki gastronomiczne wyróżniają się gładką powierzchnią oraz łagodnie wykończonymi krawędziami, dzięki czemu osoby pracujące na kuchni nie są narażone na skaleczenia o ich kanty. Ponieważ ich konstrukcja jest szczelna – spawana, a nie składana za pomocą nitów – nie ma obaw, że w zlewozmywakach będą gromadzić się resztki jedzenia, powodujące namnażanie bakterii.

Zlewozmywaki ze stali nierdzewnej

Nasze zlewozmywaki jednokomorowe i dwukomorowe wykonujemy ze stali nierdzewnej. To zapewnia im długowieczność i odporność na uszkodzenia. Dzięki temu wyjątkowemu materiałowi są też łatwe do czyszczenia, a nawet najsilniejsze chemiczne środki czystości nie są w stanie przez lata naruszyć ich powierzchni. 

Dla dużych kuchni polecamy też baseny gastronomiczne , które są alternatywą dla zlewów gastronomicznych jednokomorowych lub dwukomorowych, mających mniejsze rozmiary. Zlewozmywaki są przede wszystkim płytsze i montuje się do nich także inne krany. Na zamówienie wykonujemy zlewy jedno- i dwukomorowe w różnych rozmiarach dopasowanych do indywidualnych wymagań klientów.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami i omówienia z nimi wszystkich szczegółów.

Więcej
Zlewy gastronomiczne  Jest 42 produktów.
na stronie
Pokazuje 25 - 42 z 42 przedmiotów
Pokazuje 25 - 42 z 42 przedmiotów
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Alkos.pl