ALKOS NORBERT PUCHAŁA , Będzin 42-506, ul.Mickiewicza 63 510-117-211 alkos12@wp.pl

Szafy przelotowe

Szafy przelotowe ułatwiają pracę w profesjonalnie zorganizowanych kuchniach. Poznaj naszą ofertę wykonanych ze stali nierdzewnej szaf przelotowych dla gastronomii. 

Dzięki przesuwanym drzwiom wmontowanym z przodu i z tyłu szafy przelotowe mogą oddzielać w kuchni strefę czystą od strefy brudnej. Strefa czysta to ta, w której przygotowuje się potr...

Szafy przelotowe ułatwiają pracę w profesjonalnie zorganizowanych kuchniach. Poznaj naszą ofertę wykonanych ze stali nierdzewnej szaf przelotowych dla gastronomii. 

Dzięki przesuwanym drzwiom wmontowanym z przodu i z tyłu szafy przelotowe mogą oddzielać w kuchni strefę czystą od strefy brudnej. Strefa czysta to ta, w której przygotowuje się potrawy, a strefa brudna to miejsce gromadzenia i zmywania brudnych naczyń. Szafa przelotowa wyznacza granicę między strefami, a na jej półkach ustawia się świeżo umyte naczynia gotowe do nałożenia potraw. Taki podział kuchni na dwie części to konieczność ze względu na przepisy Sanepidu i dobrą organizację pracy.

Dopasuj komplet mebli Alkos

Nasze szafy przelotowe są dostosowane rozmiarami i stylem do innych mebli naszej firmy m.in. stołów gastronomicznych. Dzięki temu łatwo ustawiać je obok siebie i tworzyć wygodne stanowiska pracy. Podobnie jak w przypadku pozostałych mebli, mamy w ofercie szafy przelotowe o różnych rozmiarach. Bez trudu można znaleźć w naszym katalogu model, który idealnie będzie pasował do specyfiki kuchni każdego klienta.

Wszystkie nasze meble gastronomiczne są wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu są trwałe, wygodne i łatwo zachować je w czystości przez wiele lat. Profesjonalni kucharze uważają, że stal nierdzewna jest materiałem najlepiej nadającym się do wykonania mebli do kuchni w restauracjach i barach.

Poznaj ofertę naszych szaf przelotowych. Zapraszamy do kontaktu. 

Więcej
Szafy przelotowe  Jest 30 produktów.
na stronie
Pokazuje 25 - 30 z 30 przedmiotów
Pokazuje 25 - 30 z 30 przedmiotów
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 Alkos.pl