ALKOS NORBERT PUCHAŁA , 41-250 Czeladź ul. Gdańska 17 510-117-211 alkos12@wp.pl

Stoły gastronomiczne

Stół to prawdziwe serce kuchni – od jego jakości zależy komfort pracy kucharza. Mając to na uwadze, oferujemy naszym klientom stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej, które spełnią oczekiwania każdego profesjonalnego mistrza kuchni. Sekret ich wysokiej jakości tkwi w materiale użytym do ich wykonania. Stal nierdzewna zapewnia idealnie równą po...

Stół to prawdziwe serce kuchni – od jego jakości zależy komfort pracy kucharza. Mając to na uwadze, oferujemy naszym klientom stoły gastronomiczne ze stali nierdzewnej, które spełnią oczekiwania każdego profesjonalnego mistrza kuchni. Sekret ich wysokiej jakości tkwi w materiale użytym do ich wykonania. Stal nierdzewna zapewnia idealnie równą powierzchnię, której nigdy nie uszkodzą ciężkie gorące naczynia czy najostrzejsze noże. Takie blaty mają też dodatkową zaletę – łatwo się je sprząta. Nawet mocne środki czystości nie naruszą gładkiej powierzchni. Dlatego stoły nierdzewne w gastronomii uznaje się za najlepszy wybór ze wszystkich tego typu mebli kuchennych.

Stół nierdzewny ze zlewem lub bez zlewu

W naszej ofercie proponujemy dwa podstawowe rodzaje nierdzewnych stołów gastronomicznych, a mianowicie modele z blatem i z wbudowanym, jednokomorowym zlewem oraz stoły bez zlewu. Ponieważ meble te dostępne są w różnych rozmiarach, ich długość, szerokość i wysokość można dopasować do nietypowych wymiarów kuchni i jej wyposażenia. Stoły wzbogacone o zlewy gastronomiczne cechują się zwiększoną funkcjonalnością, ponieważ nie tylko tworzą miejsce do przygotowywania potraw czy osuszania naczyń, ale także i do mycia warzyw, owoców, garnków czy sztućców. Dzięki stalowej konstrukcji cechuje je stabilność i odporność na duże obciążenia. Dodatkową zaletą oferowanych przez nas stołów gastronomicznych ze stali nierdzewnej są ich gładkie krawędzie, które zwiększają bezpieczeństwo osób pracujących na kuchni.

Jak wykonywane są stoły gastronomiczne?

Do wykonania stołów gastronomicznych nie używamy nitów. Meble te są ręcznie spawane w technologii TIG, która zapewnia nie tylko doskonałe parametry wytrzymałości złącz, ale i estetyczne wykończenie. Oznacza to, że na łączeniach nie ma nierówności i ostrych krawędzi. Końcówki blach są dwukrotnie wygięte, w ten sposób ukryliśmy zakończenia, aby nie było do nich dostępu. Stoły do gastronomii pokryte są także specjalną folią ochronną. Podobnie jak i inne produkowane przez nas meble czy okapy gastronomiczne do kuchni, sprawdzą się m.in. w restauracjach, barach czy na stołówkach.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą. W razie pytań dotyczących stołów gastronomicznych nasi specjaliści z chęcią udzielą wyczerpujących odpowiedzi.

Więcej
Stoły gastronomiczne  Jest 30 produktów.
na stronie
Pokazuje 25 - 30 z 30 przedmiotów
Pokazuje 25 - 30 z 30 przedmiotów
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 Alkos.pl